Eskişehir Beylikova Masaj Salonu Zümra

Akubası adı verilen masaj tekniği birçok kişi için oldukça etkili, özel ve farklı bir uygulamadır. Eskişehir beylikova masaj salonu Pozitif enerjiden hoşlanan herkesin yaptırması gereken bir uygulama türüdür. Yapılış mantığı akupunktur ile çok benzer. Ancak akupunktur uygulamasındaki gibi iğneler kullanılmaz, özel bir efor sarf edilmez. Beylikova masaj salonu Daha farklı şekilde gerçekleştirilen bir masaj seçeneğidir. Düzenli yapıldığı takdirde vücut kendini yeniden doğmuş gibi hissedebilir. Bu his, insanın hayatı daha kaliteli ve düzgün devam ettirmesi için önemli olan hislerden biridir. Eskişehir beylikova masaj salonu .

Akubası tekniği uygulanmaya başlamadan önce kişinin vücudunda birtakım enerji noktaları belirlenir. Bu enerji noktaları bedenin herhangi bir yerinde olabilir. Boyun, bel, koltuk altı, kollar ve bacaklarda birtakım noktalara karar verilir.

Ardından belirlenen bu noktalara parmaklar ile baskılama hareketleri yapılır. Her baskı hareketi ile o bölgedeki enerji tüm vücuda yayılma gösterir. Ağrılar ortadan kalkar, kronik hastalıklar tedavi edilir, stres sorunu minimuma iner, kişi kendisini salgıladığı hormonlar nedeniyle çok mutlu hisseder. Önemli bir masaj türüdür. Mutlaka düzenli şekilde yaptırılması tavsiye edilir.