Eskişehir Sivrihisar Evde Masaj Songüz

Bebeklerin sindirim sistemi doğduktan sonra gelişmeye devam eder. Eskişehir sivrihisar evde masaj Kuşkusuz en uygun besin anne sütüdür. Her ne kadar anne sütü alsa da mide bağırsak sisteminde oluşan gaz bebekleri huzursuz eder. Özellikle kolik bebeklerde gaz masaj uygulaması çok yarar sağlayan bir uygulamadır. Sivrihisar evde masaj Öncelikle bebeğinize ılık bir duş aldırın.

Karın bölgesine hafif ve yumuşak uygulamalar ile masaj uygulamasını sürdürün. Hafif dokunuşlar saat yönünde olacaktır. Eskişehir sivrihisar evde masaj . uygulaması yaparken bebeğinize ninni söyleyebilirsiniz, ya da onunla konuşmaya devam edebilirsiniz. Odanın ısısı yeterli olmalı ve el temasını kesinlikle kesmemelisiniz. Bebe yağı kullanmak bebeğinizin tenini nemlendirdiği için çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda ellerinizin daha rahat kaymasını sağlayacaktır. Karın bölgesi bittikten sonra bacaklarını karnına doğru hafifçe ittirin ve çekin.

Ayak tabanlarını hafif hafif ovun. Küçük hareketler gaz çıkmasını sağlayacak ve bebeğiniz rahatlayacaktır. Hemen hemen her banyo sonrası bu uygulamayı yapmak aranızdaki duygusal bağı güçlendirdiği kadar gaz çıkışını da sağlar. Gazını rahat çıkaran bebek daha huzurlu ve mutlu olur. Emmesi ve uyku saatleri daha düzenli olur.